0212 450 85 85

Hakkımızda

Biz, 20 yıla yaklaşan tecrübemizle sizlere sıcak ve mutlu yuvalar kuruyoruz. Hedefimiz, "Koşulsuz Memnuniyet" sağlamaktır. Bu amaçla "Temelden Çatıya Profesyonel Çözümler" sloganıyla anahtar teslim projelere imza atıyoruz. İlk günkü heyecanını koruyan tecrübeli kadromuzla hizmet vermeye devam ediyoruz.

Avrupa Yapı Sistemleri

Avrupa Yapı Sistemleri 2004 yılında yapı sektöründe faaliyetlerine başladı. Teknik Kadrosu mimar ve mühendislerinden oluşan firmamız, uzmanlık alanı olan malzeme, inşaat ve yapı sistemleri konularında bir çok başarılı projeye imza atmıştır. 

Müteahhitlik hizmetleri ve teknik yapı uygulamaları ile sektöründe fark yaratan firmamız, her geçen gün portföyüne yeni ürünler ve uygulama teknikleri ekleyerek kendisini geliştirmektedir. Firmamız, yeni inşaat teknolojilerini kullanarak müşteri talepleri doğrultusunda yapı sektörüne estetik ve fonksiyonel yapılar kazandırmaya çalışmaktadır.

Firma Konseptimizde yer alan "Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti"nde hedefleirmizin ilerisinde olmanın haklı ve mutlu gururunu yaşayarak müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz.

Mesut ALTUNBEY
Yüksek Mimar